Hi quest ,  welcome  |  sign in  |  registered now  |  need help ?

22 Eylül 2011 Perşembe

Bayan Mont Modelleri

Kış aylarının yaklaşmasıyla havaların soğuması artık sonbahar mevsiminden kışa geçişte yazlık elbiselerin kaldırılıp baharlık yada kışlık elbiselerin dolaplardan çıkartılması gerektiğini unutmamak gerekir. Bayanların soğuklara karşı fazla dayanıklı olmadığını ve daha çabuk üşüyüp hasta olma olasılıkları oldukça yüksek. Bunun için tam kış mevsimine girmeden montlarınızı veya kabanlarınızı hazırlayınız deriz. Bayanlara özel olarak imal edilen mont modelleri deri montlar, kadife montlar, kumaş montlar ve yün el örgü montlar bayan giyim mağazalarında vitrinlerde yerini almış durumda. Bayan montları sonnbahar ve kış mevsimi için ayrı ayrı imal edilmektedir kışın soğuklardan daha iyi koruması açısından şapkalı kapşonlu ve içi yünlü montlar en çok tercih edilen mont modelleri arasında yerini almaktadır.Değerli bayanlar genç kızlar 2011 - 2012 yılının en moda ve modern mont modellerinden en şık ve en kaliteli olanlardan bazılarını sizlerin beğenisine sunmaktayız havalar iyice soğumadan sağlığınızı düşünerek üşüyüp hasta olmamak için montlarınızı temin ediniz.
Değişik farklı tarzda ve değişik modellerde olan bu bayan deri montları bir çok değişik markalardan ve modellerden bir araya gelmektedir. Uzun kısa ve sportif olmak üzere çeşitleri çoktur. Fermuarlı düğmeli ve yandan içten önden bir kaç cepleri bulunan bayan montalrı kışın en çok ihtiyaç duyacağınız kıyafetlerdendir.
İçleri yünlü tüylü ve kapşonlu bu bayan montları hem sizleri soğuktan kardan yağmurdan koruyacak hemde güzelliğinize güzellik katacak ve farklı bir tarz yaratacaksınız.
Krem renkli çok şık ve havalı olan bu bayan manto kaban tarzlı mont modeli bu bayan montu her yerde her zaman rahatlıkla giyebilirsiniz eminiz ki size farklı bir görünüm verecektir.
Uzun dizlere kadar uzanan içi yün ve elyaf olan bu şişme baloncuklu bayan mont modeli yakası tüylü geniş yakalı ve beli bağcıklı kuşaklı kemerli bayan mont modeli.
Kahverengi parlak deri bayan mont modeli. Beli kendinden kemerli hem fermuarlı hemde dekoratif düğmeli kışlık bayan mont modeli.
Spor kıyafetlere meraklı olan ve giyim tarzı sportif olan bayanlara hitap edebilecek olan bu bayan mont modelleri özellikle dar paçalı kot pantolonların üzerine daha çok yakıştığı için bir birini tamamlayan iki spor giyim bayan kotları ve mont modelleri.
Krem renkli önden yan yana çift düğmeli klasik ve çok şık bir bayan mont modeli.
Beyaz siyah renkli kareli ekose olan bu bayab mont kaban modeli kendi renginden ve kumaşından olan beline uygun kemerli yandan çift cepli kışlık bayan mont kaban modeli.
Altı tane değişik renk ve modellerden desenlerden oluşan bu bayan mont pardüse kaban modelleri hemen hemen tüm bayanların ilk tercih edebilecekleri mont marka ve modellerindendir.
Beyaz renkli kapşonlu şapkalı içi tüylü yünlü hem fermuarlı hemde dekoratif ilginç düğmeli yandan çift cepleri olan genç kız bayan mont modelleri.
2011 ve 2012 yılının kış aylarında en çok tercih edilen ve bir çok bayanın üzerinde görmüş olduğunuz bu sport bayan mont modelleri hem çok kaliteli hemde çok ekonomik fiyatlara sahip.
Lacivert geniş açık yakalı önden büyük düğmeli kısa bayan mont modeli oldukça şık ve güzel bir mont modeli.
Giyim tarzı deri kıyafetler olan ve kendsini sportif olarak gören ve deri kıyafetlerden hoşlanan bayanlara hitap eden bayan deri mont modeli siyah parlak çelici bir renk.
Bu çeket tarzlı bayan mont modelleri renkli değişik stili olan ve çok şık ve albenisi olan cıvıl cıvıl renklerden oluşan bayan mont ceket modeli.

0 yorum:

Yorum Gönder